Villa Elise, Stronie Śląskie
Park Linowy w Kletnie

Park Linowy w Kletnie

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Park Linowy w Kletnie

Park Linowy, mini golf i łucznictwo...

Park linowy i mini golf w Kletnie
Znajduje się w Kletnie przy drodze do Jaskini Niedźwiedziej na przeciw łowiska pstrągów "Nad stawami". Dla turystów przygotowano trzy atrakcje:
– Park linowy to 3 trasy zawieszone na wysokości od 1,5m do 10m i  o różnym stopniu trudności. Przeszkody składają się z przeszkód typu kładki, mosty, liny U, zajazdy, tyrolka, skok tarzana i wiele innych. 
– Mini golf to gra dla każdego bez względu na wiek i doświadczenie. Gra składa się z 18 stanowisk o różnym stopniu trudności i urozmaiconych różnymi przeszkodami, polega na wbiciu piłeczki do każdego z dołków przy jak najmniejszej liczbie uderzeń.Mini golf to idealna zabawa połączona z rywalizacją dla całej rodziny.
– Łucznictwo to zabawa dla każdego bez względu na wiek, każdy z uczestników otrzymuje niezbędny sprzęt oraz stanowisko z tarczą. Zastosowanie strzał z gumowymi przyssawkami gwarantuje bezpieczną zabawę.
Kontakt telefoniczny 695630859.

 

Zobacz na mapie
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij