Villa Elise, Stronie Śląskie
  1. Strona główna
  2. Relaks
  3. Sauna i Chillout Room

Sauna i Chillout Room

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Chwila dla Ciebie

Nasze Spa w Stroniu Śląskim to niezwykłe miejsce. Wszystkie zmartwienia odchodzą tu w niepamięć, a Ty możesz skupić się na całkowitym odprężeniu swojego ciała i umysłu.

MASAŻE I ZABIEGI

Aby uwolnić się od wszelkich napięć i zadbać o swoje ciało, możesz oddać się w ręce wykwalifikowanych masażystów i rehabilitantów wykonujących profesjonalne masaże oraz zabiegi. Nasi specjaliści dołożą wszelkich starań, aby Twój pobyt w naszej strefie Spa był jak najbardziej udany. Przyjeżdżając do Kotliny Kłodzkiej warto zadbać o swój komfort i zdecydować się na wyjątkowy masaż w Stroniu Śląskim.

SAUNA I CHILLOUT ROOM

Pozwól sobie na seans w klasycznej fińskiej saunie, a następnie odpocznij w nastrojowym chillout roomie, gdzie światła i muzyka w minimalistycznym wnętrzu pomogą przywrócić Ci wewnętrzną równowagę. 

WYJĄTKOWE SPA W STRONIU ŚLĄSKIM

Villa Elise tworzy nastrój sprzyjający odprężeniu i pozwala zregenerować siły po długim dniu wędrówek. Szukającym zdrowego dopełnienia rytuału sauny i masaży serwujemy specjalne napoje witalne, sporządzone na bazie świeżych owoców i warzyw

Oferty specjalne

Pakiety pobytowe i promocje

Zobacz na mapie
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij