Villa Elise, Stronie Śląskie
Spływ pontonowy
  1. Hauptseite
  2. Details zu Attraktionen

Spływ pontonowy

Ankunftsdatum
Abreisedatum

Spływ pontonowy

Spływ pontonowy Przełomem Bardzkim to fascynująca wyprawa pięcioma meandrami rzeki Nysy Kłodzkiej, uważany za jedno z najpiękniejszych miejsc w Polsce. To bardzo bezpieczna forma aktywnego wypoczynku.

Popłyną Państwo pradawną doliną, pomiędzy kolorowymi łąkami, wysokimi skałami oraz lasami od stuleci porastającymi zbocza gór Bardzkich. Oprócz zachwycających widoków, uczestnicy spływu będą mieli okazję zrobić zdjęcia mieszkańcom tej pięknej okolicy – czaplom, perkozom, sarnom, dzikom oraz muflonom! Spływ pontonami rzeką Nysą Kłodzką to zdecydowanie dobry wybór. 

Kontakt: Bardo ul. Skalna Przystań Wodna Ski-Raft ( pod mostem kolejowym i drogowym, parking pod Obrywem Skalnym), 
Telefon do rezerwacji 725 300 303.

Spływy pontonowe Bardo

Spływy pontonowe Bardo to bardzo bezpieczna forma aktywnego wypoczynku. Jeśli szukają Państwo atrakcji w Sudetach, na Dolnym Śląsku to jest to strzał w dziesiątkę. Trasa spływu pontonem, przebiega przez Przełom Bardzki na Nysie Kłodzkiej, uważany za jedno z najpiękniejszych miejsc w naszym kraju. 

PRZYGODA PIĘKNA Z NATURY I BAJKOWE WIDOKI NA INTEGRACJĘ
Spływ pontonowy Przełomem Bardzkim, to fascynująca wyprawa pięcioma meandrami Nysy Kłodzkiej. Popłyną Państwo pradawną doliną, pomiędzy kolorowymi łąkami i wysokimi skałami otulonymi rozśpiewanym lasem, od stuleci porastającym zbocza gór Bardzkich. Oprócz zachwycających widoków, uczestnicy spływu będą mieli okazję zrobić zdjęcia fascynującym mieszkańcom tej pięknej okolicy – czaplom, perkozom, sarnom i... dzikom! A jeśli dopisze wam szczęście, może zobaczycie muflona!!

PRZYGODA W PEŁNI KONTROLOWANA. NAJWYŻSZE STANDARDY BEZPIECZEŃSTWA
• Spływy Pontonowe Bardo, to jedna z największych atrakcji Sudetów. Wybrana została trasa typowo rekreacyjna, zapewniająca piękne widoki, doskonałą zabawę oraz bezpieczeństwo. Rzeka w tym miejscu jest płytka, dostępna dla wszystkich i umożliwia łatwe manewrowanie pontonem.
• Wszyscy Uczestnicy otrzymują nowoczesne kapoki, a przed spływem, uczestniczą Państwo w szkoleniu z zakresu pływania pontonami i bezpieczeństwa na rzece. Opisana zostanie również trasa jaką macie do przepłynięcia.
• Organizowane pontony, są na tyle bezpieczne, by mogły na nich pływać nawet osoby bez doświadczenia na wodzie. Trasa Nysa Kłodzka-Przełom Bardzki, przy odpowiednio niskim stanie wody, jest proponowana nawet dla rodzin z dziećmi, starszych osób oraz ludzi szukających spokoju i relaksu.

Kultowa przystań pontonowa w Bardzie zaprasza 7 dni w tygodniu w sezonie od marca do końca listopada.(Dolny Śląsk, ok 75km od Wrocławia w kierunku Kudowy). Tu zostawiają Państwo swoje auto na parkingu, a po dobraniu sprzętu (kamizelki, pagaje, ponton) przesiadacie się do naszych samochodów i wspólnie wyjeżdżamy z miasta Bardo. Spływy pontonowe zaczynają się w miejscowości Ławica, gdzie znajduje się nasza górna przystań - to tam właśnie, wspólnie się udamy. Na miejscu zostanie przeprowadzone szkolenie z zakresu pływania na pontonie i zasad bezpieczeństwa. Dowiecie się również co nieco o samych Sudetach, Kotlinie Kłodzkiej i atrakcjach, jakie na was czekają. Po zakończonym szkoleniu pora ruszyć w drogę.

Trasa spływu ma niecałe 15 km a czas trwania wynosi od 2,5 do 3,5 godz. Dopływają Państwo do Barda, gdzie należy zdać sprzęt na przystani. Minimalna ilość uczestników: na pontonie 3 osoby, 2 osoby na kajaku.

Na miejscu mamy dogodne miejsce na ognisko gdzie można odpocząć po spływie. Zapraszamy do naszej smażalni pstrąga, znajdującej się nad samą rzeką Nysą Kłodzką oraz na zwiedzanie naszego magicznego Barda.

Spływ pontonowy - hotel i pensjonat Villa Elise

Będąc w okolicy warto zatrzymać się w pensjonacie Villa Elise. Poniższa mapa prezentuje jak do nas dojechać.

 

Newsletter
Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen