Villa Elise, Stronie Śląskie
Folwark Szyfrów
  1. Hauptseite
  2. Details zu Attraktionen

Folwark Szyfrów

Ankunftsdatum
Abreisedatum

Folwark Szyfrów

Folwark Szyfrów to niezwykła atrakcja dla miłośników przygód w każdym wieku, znajduje się w samym sercu Kotliny Kłodzkiej, spędzisz tam niezwykłe chwile i odkryjesz tajemnice Dolnego Śląska poprzez interaktywne uczestniczenie w przygodach, jakie czekają na turystów w kilku pokojach. Każdy pokój, to opowieść nawiązująca do prawdziwych wydarzeń z różnych epok. Dzięki temu, możemy przenieść się w czasie nawet o ponad 100, 200 czy 400 lat...

 

Jeśli lubisz wyzwania, pasjonują cię tajemnice i łamigłówki lub też ciekawią cię opowieści, które nigdy nie znalazły swojego zakończenia - to miejsce jest dla Ciebie i będziesz bardzo zadowony. Stary Folwark pamięta wiele niesamowitych historii z przeszłości Dolnego Śląska. Będąc tam, udasz się w niezwykłą podróż przez zakamarki kolejnych epok, poznając ich bohaterów, realia życia i tajemnicze losy. Będziesz musiał rozwiązać zagadki, których nikt dotąd nie rozwikłał. Cofniesz się np. do epoki PRL, zajrzysz do ’45 roku, odwiedzisz Dolny Śląsk w okresie wojen Napoleońskich, poznasz tajemnice Marianny Orańskiej. 

Każda z retrospekcji wciągnie Cię w świat intelektualnych zagadek, wielkich tajemnic i zadań manualnych, z którymi może sobie poradzić tylko sprawny umysł. W Folwarku zatrzyma się czas, a jego mury opowiedzą ci historie, w których brakuje rozwiązania. To właśnie będzie twoje zadanie. Dotknij wszystkiego i przemień się w element układanki. Wytęż wzrok, niech mózg wejdzie na pełne obroty, wyostrz zmysły i skup się na tym, żeby zwyciężyć. Stań oko w oko z niezrozumianym - musisz dać z siebie wszystko, bo wygrają tylko najlepsi!

W labiryncie wyzwań

Czekają na was zadania logiczne i manualne o zróżnicowanym poziomie trudności. Waszym celem jest zbieranie złotych monet za kolejne rozwiązane zagadki. A nie jest to łatwe! Ciąży nad wami klątwa i presja czasu. Rozwiązanie wszystkich zagadek i zebranie kompletu monet w najkrótszym czasie, umożliwi grę w Wielkiej Tajemnicy Folwarku Szyfrów i decydującą walkę o nagrodę główną.

* Grupa dzielona jest na drużyny, które walcząc z czasem stają w szranki o główną wygraną.

Zasady gry:

Drużyny startują w tym samym czasie.
Każda z drużyn otrzymuje 3 złote monety, które może wymienić na podpowiedzi lub zachować je, aby zdobyć przewagę nad rywalami.
Każda z drużyn otrzymuje kartę wyników, w której oznaczamy postęp i czas gry.
Za rozwiązanie wszystkich zadań w każdej z ekspozycji uczestnicy otrzymują monety. Ich ilość jest różna, uzależniona od poziomu trudności zadania.
Kolejność podejmowanych wyzwań jest dowolna – każde zadanie jest na czas i punkty (monety).
Wygrywa drużyna, która najszybciej odkryje wszystkie tajemnice Folwarku i zbierze najwięcej monet.
Wygrana drużyna może przystąpić do walki o główną wygraną i rozwiązać Wielką Tajemnicę Folwarku Szyfrów.

Działanie zespołowe, przygoda, zagadki i porywające tajemnice – mroczne, historyczne, nieodgadnione i niezwykle wciągające. Doskonała, pełna pozytywnego dreszczyku emocji zabawa, adrenalina i mnóstwo śmiechu.

Gra nie wymaga znajomości historii – ale doskonale uczy jej poprzez zabawę. To wspaniała rozrywka dla uczestników w każdym wieku. Z jej niesamowitych walorów z radością skorzystają dzieci, młodzież i dorośli. A każdy – bez wyjątku – wsiąknie w budujący napięcie scenariusz, oddając się bez reszty wyznaczonym zadaniom. Zapraszamy:

Grupy szkolne, które obok nauki działania w zespole, spędzą zdrowo czas w plenerze.
Imprezy integracyjne, podczas których grupy firmowe integrują się, doskonale się przy tym bawiąc.
Wieczory panieńskie/kawalerskie, które zagwarantują młodej parze i ich przyjaciołom niezapomniane wspomnienia.
Osoby indywidualne, minimalna grupa to 6osób.
Informacje organizacyjne

Czas gry – ok.90-120 minut, w zależności od szybkości pokonywania kolejnych etapów i wielkości grupy.
Zabawa odbywa się pod nadzorem animatora.

Koszt gry to 25 zł bilety ulgowe lub 40 zł bilety normalne ( cena za osobę)
Zabawa jest w terenie i ubiór uczestników, musi być adekwatny dopanujących warunków pogodowych.

Czynny przez cały rok. Kontakt: Ławica 24 k/Kłodzka, Telefon do rezerwacji 725 300 303.

Hotel i pensjonat w okolicy Folwarku Szyfrów

Zapraszamy wszystkich do pensjonatu Villa Elise znajdującego się zaledwie 37 km od Folwarku Szyfrów.

Jak do nas dojechać z Folwarku Szyfrów

 

Newsletter
Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen