Villa Elise, Stronie Śląskie
  1. Strona główna
  2. Stan tras do narciarstwa biegowego

Stan tras do narciarstwa biegowego

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Stan tras do narciarstwa biegowego

24 stycznia 2019

Stan tras do narciarstwa biegowego w Górach Bialskich i Masywie Śnieżnika

Raport z tras biegowych nr 28 z 22.02.2019

Warunki wszędzie od bardzo dobrych do idealnych, śniegu w dalszym ciągu sporo od 30 do 120 cm w wyższych partiach. Dziś wszystkie trasy zostały wyratrakowane przez ratrak.

Góry Bialskie/Rychlebske

Warunki idealne, wszystkie trasy przygotowane czyli Dolina Białej Lądeckiej, tzw 13 Ultrabiel, rezerwatowa, Velki i Maly Sengen, Nowa Morawa do przełęczy Suchej. Horský hotel Paprsek ratrakuje na bieżąco Pohadka, Petrikov, Milire, Mala i Velka Pralinka, Rozovka (pod łyżwę), Rampa, Magistrala Medvedi Bouda. Jutro i pojutrze zawody na Paprsku JeLyMan (23. -24. února 2019) ale trasy jak zawsze mimo zawodów otwarte dla wszystkich. Czechom zależy na powszechności narciarstwa biegowego. Zachęcamy do kibicowania.

Dolina Pluszcza przy Chata Cyborga - odpoczynek na Krańcu Świata da się poruszać na nartach biegowych ale warunki nie są idealne śniegu od 15 do 50 cm. Dziś spróbujemy ją wyratrakować. Alternatywa do nauki dla początkujących, rodzin z małymi dziećmi - w sam raz.

Masyw Śnieżnika

Warunki od bardzo dobrych do idealnych. Przygotowany jest Żmijowiec do Schronisko "Na Śnieżniku" im. Zbigniewa Fastnachta, Janowa Góra, Kletno, Droga nad Lejami i Nowa Morawa. Nie przygotowana jest pętla Góry Młyńsko, mini pętla do wyciągu w Kamienicy i Bolesławowie.

Życzymy wszystkim dobrej zabawy na biegówkach!

Zobacz na mapie
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij