Villa Elise, Stronie Śląskie
  1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. Boże Ciało 2022 w czarnej Górze - jak zaplanować wyjazd

Boże Ciało 2022 w czarnej Górze - jak zaplanować wyjazd

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Boże Ciało 2022 w czarnej Górze - jak zaplanować wyjazd

10 czerwca 2022

Wystarczy jeden dzień urlopu i wolny dzień w Święto Bożego Ciała, aby zwykły weekend czerwcowy zamienił się w bajeczną wyprawę pełną przygód. To czas, który można spędzić aktywnie, wykorzystać na regenerację, zwiedzanie i nie mniej ważne rozkosze kulinarne. Spakuj najpotrzebniejsze rzeczy, wygodne buty i ruszaj w okolice Czarnej Góry, do malowniczo położonej Villi Elise. Zaufaj nam, a my zadbamy o Twoje dobre samopoczucie. Planując weekend w Czarnej Górze warto dobrze zapoznać się z ofertą turystyczną, którą to znajdziesz na stronie Villa Elise.

Oprócz tego mamy jeszcze dwie ciekawe niespodzianki dla gości!
Sky Bridge 721 -most wiszący prawie 100 metrów nad ziemią.
U naszych sąsiadów Czechów w gminie Dolní Morava położonej powstała właśnie nowa atrakcja turystyczna - most zawieszony pomiędzy szczytami Masywu Śnieżnika. Sky Bridge 721 został rozpięty na wysokości 95 metrów nad ziemią pomiędzy szczytami Slamník (1232 m n.p.m.) i Chlum (1118 m n.p.m.). Z mostu można oglądać Masyw Śnieżnika, Sky Walk i dolinę Mlynsky Potok. Wejście na tę konstrukcję znajduje się na wysokości 1110 metrów n.p.m, a zejście o 6 metrów wyżej. Dlaczego? Jak się okazuje, Sky Bridge 721 jest jednokierunkowy, a po przejściu na drugą stronę na odwiedzających czeka niezwykła ścieżka edukacyjna „Most Czasu" i gra dla wszystkich użytkowników smartfonów z dostępem do internetu.


Basen w Villi Elise!


Drugą niespodzianką położona już znacznie bliżej naszej zabytkowej Villi Elise jest basen, którego inauguracja odbędzie się już na dniach. Ufamy, że sprawi on wiele radości naszym gościom.
Nie samą turystyką Czarna Góra stoi.
Planując Boże Ciało w Czarnej Górze nie sposób pominąć strefę relaksu w Villa Elise.
Sauna, Chillout Room, masaże i zabiegi pomogą wprowadzić równowagę zarówno w Twoim ciele jaki i duchu.


A czym Willa Elise może jeszcze skusić?
Wspaniałą kuchnią i wyszukaną kartą win może pochwalić się restauracja Villi Elise- Kaczka i Wino, która jako pierwsza na Dolnym Śląsku uzyskała rekomendację SLOW FOOD POLSKA!
A specjalnie skomponowana karta win oraz organizowane kilka razy w roku degustacje pomagają nam sukcesywnie szerzyć kulturę picia wina.
Pasja do wina, gotowania i promowania smaków regionalnych czyni Sylwię i Rafała wyjątkowymi restauratorami i gospodarzami.
Nocleg w naszej zabytkowej Villi Elise z historią huty w tle, tajemniczy ogród, widok na Czarną Górę, oraz smaki kuchni Kaczka i Wino…Brzmi zachęcająco?
Weekend czerwcowy w Czarnej Górze jest właśnie dla Ciebie!

Zobacz na mapie
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij