Villa Elise, Stronie Śląskie

Poznaj nas

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Villa Elise

Nocleg w górach

Nasza przygoda z Villą Elise rozpoczęła się w 2007 roku, kiedy to przyjechaliśmy do Kotliny Kłodzkiej prosto z Krakowa. Pokochaliśmy to miejsce od pierwszego wejrzenia. Otoczona bukowym lasem Villa Elise zaczarowała nas do tego stopnia, że w końcu stała się naszym Domem.

Pozytywna energia

Dziś zapraszamy do naszego Domu Gości, by również oni czerpali pozytywną energię  z pobytu w magicznym zakątku Kotliny Kłodzkiej. Ponieważ dobre jedzenie to nasza pasja, lubimy dzielić się nią z naszymi gośćmi. Menu naszej restauracji „Kaczka i Wino”, oparte na produktach lokalnych, zawiera wszystko, co najlepsze z regionu. 

Naszą miłością do wina staramy się zarażać swoich Gości, serwując im pozycje odkryte podczas naszych winiarskich podróży i organizując kilka razy w roku ciekawe degustacje.   

Atmosfera spokoju

Spragnieni ciszy znajdą ją w otaczającym willę zaczarowanym ogrodzie. Ten ponad 3-hektarowy zielony teren zachęca do wypoczynku na wygodnych leżakach wśród śpiewu ptaków lub do lektury dobrej książki w hamaku, przy lampce wina.

Jeżeli, tak jak my, cenicie sobie piękne wnętrza, dobre i uczciwe jedzenie oraz przyjazną atmosferę, zapraszamy w progi naszej Villi Elise.

Sylwia i Rafał Wyniczenko

Oferty specjalne

Pakiety pobytowe i promocje

Zobacz na mapie
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij