Villa Elise, Stronie Śląskie
  1. Homepage
  2. Current
  3. Coraz bliżej Święta

Coraz bliżej Święta

Check-in
date
Check-out
date

Coraz bliżej Święta

17 December 2022

Coraz bliżej święta, a my przychodzimy z pomocą w wyszukiwaniu wyjątkowych prezentów...

Ho Ho Ho! Coraz bliżej święta! A my przychodzimy z pomocą w wyszukiwaniu wyjątkowych prezentów. W naszej Villi Elise znajdziecie podarki dla wszystkich: małych i dużych, mamy i taty, dziadka, babci, cioci, stryjka! Pomyślcie tylko z czego Wasi najbliżsi ucieszą się najbardziej. Jest w czym wybierać!

Boże Narodzenie kojarzy się nam z książkami pod choinką. I tak proponujemy dla pasjonatów historii i zamków „ Przewodnik po zamkach i pałacach województwa dolnośląskiego”.  W swojej  książce, Marek Gaworski zabierze Cię w podróż po zamkach i pałacach województwa dolnośląskiego. To jedyne w swoim rodzaju opracowanie pozwala na poznanie licznych rezydencji, z których słynie Dolny Śląsk, a także Ziemia Kłodzka i wchodząca w skład województwa część Łużyc... „Wnętrza zamków i rezydencji” część 2 tegoż samego autora. Dla nieśpiesznego podróżnika polecamy kompendium, pozycję od Slowhop „Nie sypiam byle gdzie”. Ciekawy również jest „( nie taki) Krótki przewodnik po lokalnej Polsce od By nearB”. Lokalni patrioci znajdą pozycję Roberta Dumy o Gorzanowie tak chętnie opisywanym w powieściach T.Duszyńskiego „Glatz”.

Nasza piwniczka, wypełniona różnymi trunkami wytrawnymi i słodkimi, czeka na wszystkich fanów dobrego wina. Sommelier chętnie opowie o aromatach, szczepach i rocznikach. Doradzi jak wybrać wino w różnych kategoriach cenowych. Do butelki wina polecamy także nasz firmowy trybuszon- otwieracz do wina, który został wykonany z trwałych materiałów, bez grama plastiku, a przetestowany przez nas osobiście!

Chlubą Rafała jest miód z naszej leśnej pasieki. W małym słoiczku ukryte jest wspomnienie letniego, ciepłego wieczoru u stóp Masywu Śnieżnika pełnego aromatów ziół, kwiatów, czystego górskiego powietrza. To świetna propozycja dla każdego członka rodziny.

Znakomitym prezentem dla pary może być nasz voucher do restauracji Kaczka i Wino. Z wielką radością ugościmy Twoich obdarowanych i wyczarujemy magiczną kolację lub obiad.

Proponujemy także vouchery na masaże w strefie relaksu Villa Elise. Może to być tak popularny teraz masaż KOBIDO, bańką chińską, czy kojący masaż dźwiękami mis tybetańskich. Delikatny masaż PeLoHa będzie wspaniałym podziękowaniem dla mamy za trud włożony w przygotowanie wigilijnych potraw. 

Naszą pasją jest wino i jego świat, dlatego też w strefie relaksu Villi Elise nie mogło zabraknąć kosmetyków firmy Caudalie. Historia firmy zaczęła się w Bordeaux, w winnicy zamku Smith Haut Lafitte, gdzie właścicielka Mathilde postanowiła pozyskać i zastosować w kosmetykach najsilniejsze antyoksydanty zawarte w pestkach winogron. Naturalne, wolne od sztucznych, szkodliwych substancji kosmetyki posiadają niezwykłe substancje pielęgnujące i odżywcze. Produkty wegańskie z ekologicznymi certyfikatami. To wymarzony prezent dla osób dbających o zdrowie i urodę, ale też jednocześnie myślących o kondycji naszej planety. 

Zapraszamy do Villa Elise, gdzie w miłej i spokojnej atmosferze (unikając tłumu sklepów) przy filiżance dobrej kawy dokonasz zakupu nietuzinkowych prezentów dla całej rodziny!

See on the map
Newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close