Villa Elise, Stronie Śląskie
  1. Hauptseite
  2. Rafting

Rafting

Ankunftsdatum
Abreisedatum

Rafting

30 Juni 2021

Wakacje to pełen przygód czas relaksu. Nieodzownie kojarzą się z wodą. Choć Kotlina Kłodzka nie może zaoferować dużych akwenów, to nie brakuje na niej wodnych atrakcji. Jedną z nich jest rafting.

Rafting to nic innego jak spływ rzeką. Wykorzystuje się do niego pontony, tratwy kajaki czy łodzie. Może on przybrać totalnie ekstremalną formę, pełną kamieni, wodospadów i niezwykle bystrego nurtu. Są też opcje znacznie spokojniejsze, które pozwalają relaksować się na łonie natury i zachwycać otoczeniem. Taką formę raftingu odnajdziemy w Bardzie, oddalonym od Villi Elise o ok. 40 km. Organizowane są tam spływy pontonowe Przełomem Nysy Kłodzkiej. To niemal 3-godzinna zabawa na mierzącym blisko 15 km wodnym szlaku, który wije się pięcioma malowniczymi meandrami przez Góry Bardzkie. Całość rozpoczyna się w Ławicy i kończy w Bardzie. To z pewnością świetna forma spędzania wolnego czasu nie tylko dla miłośników wrażeń, ale także dla rodzin z dziećmi. Spokojny nurt Nysy Kłodzkiej pozwala na udział w wyprawie nawet 3-latkom. Ahoj przygodo!
Newsletter
Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen