Villa Elise, Stronie Śląskie
  1. Hauptseite
  2. Hotel dla rowerzystów w Karkonoszach

Hotel dla rowerzystów w Sudetach

Ankunftsdatum
Abreisedatum

Hotel dla rowerzystów w Sudetach

01 Juni 2022

Do niedawna Masyw Śnieżnika kojarzył się nam z „białym szaleństwem” i był mekką narciarzy zjazdowych, biegowych i snowbordzistów. Jednak nie tylko zimą kraina ta kusi.
 

Sudety - raj dla aktywnych rowerzystów

Gdy topnieją śniegi cała Kotlina Kłodzka staje się prawdziwym rajem dla pasjonatów trekkingu, wycieczek górskich, a szczególnie dla osób uprawiających turystykę rowerową. Dzięki prężnemu rozwojowi infrastruktury do użytku oddanych jest już wiele dróg downhillowych, singletracków, tras Family Freeride, oraz Bike Park.
Najbardziej dumą napawa nas Singletrack Glacensis - jedyny w swoim rodzaju górski szlak rowerowy( długość 270 km, 27 pętli, jeden odcinek dwukierunkowy) Singletrack Glacensis pozwala przemierzyć praktycznie całą Ziemię Kłodzką trasami przygotowanymi stricte pod rowerzystów. Leśne malownicze, wąskie ścieżki są utwardzone, wyrównane oraz odwodnione. Od czasu do czasu urozmaicone zjawiskowymi punktami widokowymi. Zatrzymując się można odetchnąć pełna piersią i pokłonić się górom.

Sprawdź noclegi dla rowerzystów w Kotlinie Kłodzkiej

Warto więc już dziś zaplanować sobie letni wypoczynek dla aktywnych lub weekendowy wyjazd rowerowy z rodziną!

Nocleg dla rowerzystów w Kotlinie Kłodzkiej.

Czy każdy hotel jest przystosowany pod potrzeby turystyki rowerowej?
Nasza Villa Elise to wyjątkowa propozycja noclegu dla aktywnych. Łączy atuty hotelu butikowego, Spa, z pensjonatem dla sportowców i aktywnych rodzin.
W Villi Elise każdy z naszych gości znajdzie przestrzeń dla siebie.
Idealna lokalizacja, trasy na wyciągnięcie ręki.
Villa Elise mieści się w pobliżu Pętli Stronie Śląskie, Pętli Rudka, oraz Międzygórze.
Goście przyjechać mogą z własnymi rowerami, o które doskonale zadbamy i bezpiecznie przechowamy. Do dyspozycji jest myjka oraz niezbędne do regulacji narzędzia, a jeśli zajdzie potrzeba poważniejszej naprawy; serwis po sąsiedzku udzieli pomocy.
Gdy goście nie posiadają własnego jednośladu Villa Elise chętnie udostępni swoje. Natomiast zaprzyjaźnione wypożyczalnie oferują także elektryki, które na trasach górskich są bardzo popularne. To także duże ułatwienie dla aktywnej rodziny o różnym poziomie sprawności.

Regeneracja i relaks

Restauracja Villi Elise - Kaczka i Wino słynie ze smacznej kuchni, znakomitego wina i oczywiście z pożywnych śniadań. Nasze doświadczenia z goszczeniem i żywieniem sportowców przełożyły się na wiedzę jak skomponować energetyczny posiłek dla aktywnych gości.
Naszych wielbicieli jednośladów i ich rodziny zapraszamy także na regenerację w saunie, basenie, Spa oraz masaż.
Villa Elise, jak widać jest nie tylko zjawiskowym miejscem relaksu, aktywnego wypoczynku ale też spełnia wymogi hotelu przyjaznego rowerzystom.

Newsletter
Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen