Villa Elise, Stronie Śląskie

Park

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Zaczarowany ogród

Wyobraź sobie elegancką willę otoczoną pięknym parkiem z ogrodem.  Od samej bramy wita Cię zapach kwiatów, spacerujesz wśród krzewów.  Mijasz romantyczną fontannę, wchodzisz kamiennymi schodami na słoneczny taras, z którego rozpościera się widok na otaczające góry. Oddychasz głęboko. Odpoczywasz…

W zaczarowanym ogrodzie Villi Elise możesz rozkoszować się śpiewem ptaków, poranną aromatyczną kawą. Urzeka tu piękno pejzażu, malowanego przez szczyty Czarnej Góry czy Śnieżnika.  Możesz też poopalać się na leżaku lub pobujać w obłokach na hamaku w lesie.

Chata grillowa

W naszym ogrodzie jest również miejsce na ognisko oraz drewniana Chata Grillowa, idealna do biesiadowania przy grillu, imprez tanecznych czy też pokazów zdjęć.

Dla najmłodszych

Nawet dzieciaki znajdą tu coś dla siebie! Pod czujnym okiem odpoczywających rodziców, mogą pobawić się na placu zabaw czy schować się w bajkowym domku na drzewie.

 

Oferty specjalne

Pakiety pobytowe i promocje

Zobacz na mapie
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij