Gabinet Masażu Villa Elise

 

Doskonałym sposobem na urozmaicenie wypoczynku w górach jest skorzystanie z bogatej oferty Gabinetu Masażu Villa Elise. Znajdą w niej Państwo najciekawsze zabiegi, pochodzące z różnych zakątków świata, które, dzięki profesjonalizmowi naszych masażystów, zabiorą Państwa w niezwykłą podróż w głąb siebie.

Każdy z szerokiej gamy oferowanych przez nas masaży, wpływa pozytywnie zarówno na Ciało, Umysł jak i Ducha. Działają one odprężająco, odstresowująco, mają zbawienny wpływ na zdrowie fizyczne oraz równowagę duchową. Wśród efektów leczniczych poszczególnych zabiegów można wymienić m.in. poprawę krążenia krwi i limfy, usuwanie toksyn z organizmu, redukcję napięcia mięśniowego, zmniejszenie obrzęków, usuwanie różnych rodzajów bólu oraz lęków, a nawet leczenie depresji.

Dodatkowo, większość oferowanych przez nas masaży doskonale wpływa na urodę – wspomaga odchudzanie, kształtuje sylwetkę, usuwa cellulit oraz nadaje skórze zdrowy wygląd, rozświetlając ją i ujędrniając.

W zabiegach wykorzystywane są gorące kamienie bazaltowe, bambusowe pałeczki, ziołowe stemple, ciepła czekolada, a nawet chińskie bańki czy misy tybetańskie, które nadają masażom niepowtarzalnego charakteru.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego Gabinetu Masażu. Jego czarujący klimat i wieloletnie doświadczenie masażystów dostarczą Państwu niezapomnianych doznań.