Nocleg Stronie Śląskie Villa Elise

ATRAKCYJNY NOCLEG W STRONIU ŚLĄSKIM I CIEKAWE ATRAKCJE GODNE POLECENIA

noclegi_stronie_slaskie

nocleg stronie slaskie – villa elise

Wiele jest ciekawych miejsc w Sudetach. Według nas jednym z najbardziej urokliwych regionów obfitującym w moc atrakcji jest położona na terenie województwa dolnośląskiego Ziemia Kłodzka.
Wycieczkowicze, odwiedzający ten malowniczy region coraz częściej szukają noclegu w Stroniu Śląskim, miejscowości, której mottem przewodnim jest bycie „aktywnym z natury”.
Co się pod tym hasłem kryje? „ Aktywni z natury” są nie tylko sami mieszkańcy, ale również wszyscy Goście, którzy do nas przyjeżdżają. W Stroniu Śląskim nie sposób być biernym.
Na każdym kroku można tu spotkać turystów podekscytowanych miejscowymi atrakcjami i zachwyconych górskimi widokami.
Villa Elise oferuje Państwu noclegi w górach przeznaczone dla każdego, kto myśli o wypadzie w Góry Złote, Masyw Śnieżnika, Góry Bialskie lub też odwiedzeniu pobliskich kurortów uzdrowiskowych na przykład Lądka Zdrój czy też Polanicy Zdrój.
Szukając noclegów w Stroniu Śląskim warto wybrać miejsce, które pozwoli w pełni docenić uroki tych sudeckich miejscowości.
Villa Elise jest idealnym połączeniem eleganckich stylowych wnętrz, pasjonującej historii z pięknem okolicznej przyrody. Wybór naszego pensjonatu na nocleg w Stroniu Śląskim to doskonałe rozwiązanie – zarówno dla turystów zmęczonych całodzienną wyprawą w góry, jak i dla tych, którzy mają tylko ochotę napawać się pięknym krajobrazem. Nocleg w Villi Elise może okazać się wydarzeniem niezapomnianym. Idealnym planem na wieczór będzie leniwe popijanie wina i podziwianie okolicy na słonecznym tarasie, lśniącym w promieniach zachodzącego słońca. Wychodząc na balkon, można podziwiać góry, a bliskość lasu i duży park otaczający budynek zapewniają spokój i prywatność.
Cieszymy się, że możemy naszym Gościom zaoferować oprócz noclegu skorzystanie z dodatkowych atrakcji, które z pewnością umilą pobyt, ułatwią odkrycie walorów sudeckiej przyrody,  bliższej i dalszej okolicy Stronia Śląskiego.