KONFERENCJE I SZKOLENIA W GÓRACH

SZKOLENIA I KONFERENCJE W GÓRACH

Villa Elise usytuowana w atrakcyjnej turystycznie miejscowości  Stronie Śląskie zapewnia dogodne warunki dla organizacji szkolenia lub kameralnej konferencji w górach. Położenie obiektu blisko lasu gwarantuje ciszę i spokój niezbędny do intelektualnego wysiłku. Słoneczny taras oraz park pełen kwiatów i drzew pozwala odpocząć uczestnikom pragnącym chwili wytchnienia. Z kolei przestronna Chata Grillowa jest doskonałym miejscem na integrację w plenerze.

Wytężeniu umysłu sprzyja także profesjonalne zaplecze konferencyjne. Z drugiej strony obiekt umiejscowiony jest nieopodal jednego z popularnych kurortów uzdrowiskowych Lądka Zdrój.

 

Marzy się Państwu spotkanie biznesowe lub konferencja w górach? Nasz pensjonat położony jest w otoczeniu Gór Złotych oraz Masywu Śnieżnika, z widokiem na Śnieżnik i Czarną Górę. Zaledwie 6 km od Villi Elise znajduje się Ośrodek Narciarski „Czarna Góra” z całorocznym wyciągiem krzesełkowym.

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ !

Jesteśmy świadomi wymagań oraz potrzeb sektora biznesu, dlatego do dyspozycji naszych Gości oddajemy kompleksowo wyposażoną salę.  Spełnia najwyższe standardy, konieczne przy organizacji szkoleń, spotkań biznesowych, konferencji, itp.

Nasz obiekt oferuje nie tylko świetne warunki do pracy umysłowej, ale również ciekawe atrakcje, które umilą uczestnikom chwile wolne od dyskusji podczas konferencji w górach. Z chęcią doradzimy organizatorom w jaki sposób zorganizować czas wolny, aby służył zabawie, rekreacji oraz integracji.

 

ATRAKCJE DLA FIRM:

W hotelu Villa Elise ofertę integracyjną dla naszych korporacyjnych Gości
przygotowujemy indywidualnie, często wzbogacając ją o dodatkowe atrakcje. Oto polecane przez nas propozycje:

DEGUSTACJE WIN

Chcesz zorganizować spotkanie połączone z degustacją dla Twojej firmy? Jesteś we właściwym miejscu! Aby w pełni cieszyć się winem należy je poznać, bo każdy jego łyk to lekcja historii, geografii, winiarstwa, botaniki… Naszym celem jest prezentacja i degustacja zarówno najpopularniejszych jak i niszowych win, zawsze dbając by jakość miała odpowiedni stosunek do ceny. Nic tak nie buduje magicznej atmosfery jak nastrojowa muzyka. Na co dzień przygotowaliśmy staranną selekcję paryskich szlagierów, sycylijskiego folku i lizbońskiego fado, a na specjalne życzenie podczas czarującą muzykę na żywo w wykonaniu znakomitych artystów.

 

AMERICAN STYLE PARTY

W rytmie rock’n’roll będziemy tropić prawdziwego ducha USA. Kelnerki  pin-up girls będą serwowały na słonecznym tarasie najlepsze kulinaria jak w American Dream. Na amerykańskiej imprezie nie może zabraknąć barbecue. Zapraszamy zatem do naszego ogródka na wielkie grillowanie. Na ruszt wrzucimy m.in. takie smakołyki jak: burgery wołowe z dodatkami, hot dogi z dodatkami, skrzydełka Buffalo, a dla wegetarian też ziemniaczki pieczone i grillowane warzywa.

 

WIECZÓR MAFIJNY Z LAT PROHIBICJI

Nasz wehikuł czasu przeniesie Was do Chicago z przełomu lat dwudziestych i trzydziestych ubiegłego stulecia. W mieście tym, rządzonym przez mafię, ze słynnym Alem Capone na czele, odbywały się niezapomniane imprezy, gdzieś w ciemnych, mocno zadymionych klubach, gdzie jazzowym głosem śpiewały piękne piosenkarki. Kasyno, hazard, piękne hostessy, porachunki gangsterskie, duszący dym cygar. Impreza w stylu prohibicji to niebanalny sposób na uświetnienie wyjazdu firmowego. Jednocześnie to inwestycja, ponieważ możliwość wspólnego uczestniczenia w tak niecodziennej imprezie i podróży w czasie, scementuje zespół pracowniczy, dzięki czemu wytworzą się w nim zażyłe relacje między członkami.

RAFTING po Nysie Kłodzkiej

Wykwalifikowana kadra SKI- RAFT oraz wieloletnie doświadczenie pozwolą w bezpieczny i profesjonalny sposób przeprowadzić spływ. Scenariusz imprez firmowych jest dostosowywany do indywidualnych potrzeb Klientów. Inaczej będzie wyglądać spływ dla firmy, która potrzebuje sprawdzić swoich pracowników pod względem współpracy ze sobą (tutaj proponujemy spływ z elementami rywalizacji, regaty pontonowe, zabawy sprawnościowe), a inaczej dla pracowników potrzebujących wyciszenia.

PODRÓŻ DO WNĘTRZA ZIEMI

To niepowtarzalna okazja spenetrowania Starych Dolnych Partii Jaskini Niedźwiedziej – jedyna taka trasa w Polsce! To oferta dla osób chcących na chwilę wcielić się w rolę grotołaza i podążyć śladami pierwszych odkrywców w Jaskini Niedźwiedziej.
Pod opieką członków Sekcji Speleologicznej “nieDźwiedzie” z Kletna, wyposażeni w kombinezony, kaski i oświetlenie, zejdziemy na dno Wielkiej Szczeliny  w nieudostępnione partie jaskini. Spróbujemy swoich sił w zaciskach, będzie trochę wspinaczki, a przede wszystkim dużo ciekawych informacji o jaskini. O jej odkryciu, badaniach i eksploracji.

 

 

RELAKS  DLA FIRM

Nastrojowy relaks w Chillout Room będzie wspaniałym dopełnieniem imprez firmowych i integracyjnych.

Przyjemna, intymna atmosfera sprzyja  poprawie relacji między ludźmi.
Dlatego pobyt w saunie czy relaksacyjny masaż ajuwerdyjski jest wymarzonym urozmaiceniem i dopełnieniem imprez integracyjnych dla pracowników firm.
Dla grup zorganizowanych przygotowujemy wyjątkowe oferty usług w specjalnych cenach.

Pracodawcom proponujemy relaksacyjne zabiegi SPA dedykowane pracownikom.
Wystarczy określić budżet, liczbę pracowników, a my skomponujemy dla Państwa indywidualnie dobrane pakiety.
To idealna propozycja do programu lojalnościowego, świetny sposób motywacyjny czy niebanalna forma nagrody dla Waszych pracowników.

Zalety BIZNES SPA są niezaprzeczalne:
redukują stres
poprawiają samopoczucie i samoocenę
uzupełniają energię
budują ducha zespołu
poprawiają koncentrację i ułatwiają naukę

Skontaktuj się z naszym Działem Sprzedaży i Marketingu w celu stworzenia indywidualnej oferty dla Twojej firmy.